Aktualności

Modernizacja oświetlenia

31 października 2023

W trosce o bezpieczeństwo pracy naszych pracowników modernizujemy oświetlenie naszego magazynu, dostosowując je do aktualnych norm i zaleceń. Projekt modernizacji zakłada zwiększenie bezpieczeństwa pracy na wysokości oraz ograniczenie obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego naszych magazynierów. Szczegóły projektu:

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

FUNDUSZ UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

„PROJEKT DOTYCZĄCY UTRZYMANIA ZDOLNOŚCI DO PRACY PRZEZ CAŁY OKRES AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ”

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA W CELU DOSTOSOWANIA PARAMETRÓW OŚWIETLENIA DO AKTUALNYCH NORMATYWÓW, POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA PRACY NA WYSOKOŚCI ORAZ OGRANICZENIA OBCIĄŻENIA UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO NA STANOWISKU MAGAZYNIER

Życzymy Wesołych świąt

23 grudnia 2022

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych spokojem, miłością i rodzinnym ciepłem, a także wszelkiej pomyślności, radości, sukcesów oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Zarząd i pracownicy Grupy Pruszyński.

Nowa linia produkcyjna t35

22 września 2022

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowej linii produkcyjnej profilu T35. Z nowym wyposażeniem będziemy zdolni w większym stopniu spełnić oczekiwania naszych klientów.

 

Diamenty Forbes 2022

13 lipiec 2022

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o zdobytej przez firmę Pruszyński-Nowicki Sp. z o.o. nagrody Miesięcznika Forbes.
 
Nagrodę odebrał Zarząd firmy – Jolanta Nowicka oraz Piotr Nowicki.

Jesteśmy z pogoNIĄ szczecin

26 maj 2022

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że dołączyliśmy do Pogoni Szczecin jako Partner Biznesowej Dumy Pomorza.